Новини

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ НА МАЛКИ ВРАТИЧКИ ЗА КУПАТА НА ОБЩИНА ВЪРШЕЦ
Тази година традиционният турнир по футбол събра общо 10 отбора - от Вършец, Враца, Монтана,Мездра и Долно Озирово.

За поредна година турнира беше ръководен много авторитетно от главния съдия Йордан Тодоров от областната съдийска колегия в гр. Монтана.

Монтанският отбор „ВиК Монтана“ спечели първото място и грабна купата на Община Вършец, след като се наложи във финала, игран на 3 август, над отбора на Вършец "The Strongest ". Двубоят завърши след дузпи с резултат 4:3 .

В спора за третото място "Атлетик 1996" победи "Нашенци-Пчелна майка" с 4:2.

Индивидуални награди спечелиха:Филип Илиев - за най-полезен играч, Венелин Иванов - за най-добър вратар, Петър Тодоров - за най-добър защитник и „Атлетик 1996“ - за феърплей.

Заелите първите три места отбора получиха купи, медали, грамоти и парични премии на обща стойност 600 лева, връчени им от кмета на община Вършец инж. Иван Лазаров.